* نماد اعتماد الکترونیک *

کابر گرامی : کلیه قیمت ها در وب سایت به روز میباشد. ( آخرین به روز رسانی 7 آبان ماه نود و نه )

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

امروزه استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی به دلیل پایین آمدن کیفیت آب بسیار رایج میباشد.در بازار انواع مختلفی از دستگاه های تصفیه آب خانگی موجود است و شرکت های زیادی برای فروش این دستگاه ها تبلیغ میکنند.

به نظر شما کدامیک از این برندها معتبر هستند و کدامیک دستگاهی واقعی و متناسب با نیاز شمار را عرضه مینمایند؟

اسامی و نام های زیادی در بازار تصفیه آب به گوش میرسد که با نام های خارجی و ایرانی عرضه میشوند.

چگونه باید یک دستگاه تصفیه آب اصلی را از دستگاه تصفیه آب غیر اصل تشخیص داد؟

این سوالی است که در ذهن بسیار از مصرف کنندگان و جویندگان تصفیه آب پیش آمده است.

متاسفانه با توجه به شرایط موجود افراد سود جو نیز در این بین دست به کار شده اند و با تولید دستگاه های غیر اصل و با کیفیت پایین و با چسباندن برچسب های مختلف با اسامی شرکت های معتبر اقدام به فروش محصولات خود را میکنند.

ما در این بخش راهکارهایی برای تشخیص اصل و غیر اصل بودن این دستگاه ها به شما ارائه میکینم.

برای اولین قدم بهترین راه آن است تا در اینترنت چرخی بزنیم و درباره انواع تصفیه آب ها مطالعه ایی نماییم.در این کشت و گذار نام شرکت های معتبر را جستجو کنیم و محصولات تولید شده توسط این شرکت را را ببینیم.شکل ظاهری تولید شده این محصولات را به خاطر بسپاریم . در گام بعدی نمایندگان این شرکت ها را در سایت آنها جستجو نماییم.

در پویش بعدی اگر این شرکت ها در کشور ما نمایندگی داشته باشند به سایت داخلی آنها مراجعه و محصول مورد نظر را جستجو کنیم .اگر از نظر ظاهری محصولات مشابه را پیدا کردیم با شرکت مربوطه تماس حاصل نموده و اطلاعات مکانی را که باید دستگاه در آن نصب شود و تعداد مصرف کنندگان را اعلام نماییم.

شرکت های معتبر اصولا جدولی از میزان و ججم آلودگی آب در مناطق مختلف در اختیار دارند.

پس از مشاوره با کارشناس مربوطه و دریافت پیشنهادات لازم جهت خرید اقدام نماییم.

لازم به ذکر است برخی از محصولات موجود در کشور ما فاقد نمایندگی هستند در این مواقع بهتر است تصویر محصول را با محصول قرار داده شده در سایت اصلی مقایسه و خرید خود را انجام دهیم.

حتما قبل از خرید هر برندی نام آن برند را در اینترنت جستجو کنیم و ببینیم که آن محصول در کجا و توسط چه شرکتی تولید شده است.بعضا مشاهده شده است که در کشور ما برندهایی به فروش میرسند که اصلا وجود خارجی ندارند

بهتر است از محصولات شرکتی خریداری نمایید که دارای ضمانت نامه های معتبر هستند.خرید از فروشگاه های غیر معتبر و تایید نشده همیشه مشکلاتی را برای شما در بر خواهد داشت.

با توجه به اینکه تصفیه آب دستگاهی است که به صورت دوره ایی نیاز به سرویس دارد انتخاب شرکت معتبر و سایت معتبر بسیار مهم است.

امروزه بهترین برندها در برترین فروشگاه های اینترنتی به فروش میرسند.ترجیحا از مراکز آنلاین تخصصی تر خرید خود را انجام دهید

فروشگاه هایی که همه چیز میفروشند برای خرید های اینچنینی اصلا توصیه نمیشوند