* نماد اعتماد الکترونیک *

انواع فیلتر های مخصوص صنایع د

در بخش صنایع از فیلتر های مختلفی استفاده میشود. این فیلتر ها بر اساس نوع استفاده ایی که از آنها میشود متفاوت هستند. در بخش صنایع استفاده از فیلترها فقط در بخش آب خوراکی نبوده و میتوان از فیلتر های مخصوص جهت تصفیه آب و دیگر مواد نیز استفاده نمود. این فیلتر ها در اشکال مختلف و از جنس های مختلفی تهیه و تولید میشوند. این فیلتر ها میتوانند از جنس پلی استر، پلاستیک و یا استیل باشند.

فیلتر های مخصوص صنایع 4 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

 • فیلتر های توری پلی استر

  انواع فیلتر های پلی استر

  فیلتر های پلی استر همانند فیلتر های معمولی در تصفیه برای پاکسازی آب با دقت های مختلف تهیه و تولید میشوند. این فیلتر ها از مواد فود گرید درجه یک برای به دام انداختن ذرات معلق در مایعات مورد استفاده قرار میگیرند. فیلتر های پلی استر در اشکال مختلف و در سایز های گوناگون ساخته میشوند. این فیلتر ها اصولا در صنایع بیشترین کاربرد را دارند.

 • فیلتر های توری استیل

  انواع فیلتر های توری استیل

  فیلتر های توری استیل عموما در صنایع قابل استفاده هستند و دارای مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما میباشند. این فیلترها بر اساس نوع مصرف و نیاز دارای دقت عمل های متفاوت هستند. از فیلتر های استیل برای پالایش مواد مختلفی استفاده میشود مانند آب، نفت، مواد شیمیایی و ... .

 • فیلتر های نخی تابیده

  انواع فیلتر های نخی مخصوص صنایع

  فیلتر های نخی عموما از تابیدن نوعی نخ مخصوص با دقت های مختلف تهیه و تولید میشوند. این فیلتر ها هم در صنایع آب آشامیدنی و هم در دیگر صنایع قابل استفاده میباشند. فیلتر های نخی در بیشتر موارد بعد از اتمام دوره کاری باید تعویض شوند و قابلیت احیا مجدد را ندارند.

 • فیلتر های آلومینیومی

  انواع فیلتر های آلومینیومی

  فیلتر های آلومینیومی مانند دیگر فیلتر ها در شکلهای لوله ایی، صفحه ایی و دیگر اشکال تولید میشوند. این فیلتر ها در صنایع آب، غذا، ماشین سازی و دیگر صنایع مورد استفاده قرار میگیرند. فیلتر های آلومینیومی اصولا دارای دوام و عمر بالایی هستند و قابلیت احیا و استفاده مجدد را نیز دارند.

 • فیلتر های پلی فسفات

  انواع فیلتر های پلی فسفات

  فیلتر های پلی فسفات بر اساس نوع استفاده در اشکال مختلفی طراحی و تولید میشوند. در این بخش انواع فیلتر های مخصوص مورد استفاده در صنایع مختلف قرار دارد. با توجه به اندازه و ظرفیت مورد نظر خود انتخاب نمایید.

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

فیلتر های مخصوص صنایع

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi