* نماد اعتماد الکترونیک *

مواد اولیه تولید و مونتاژ تصفیه آب

ما در این بخش انواع مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید انواع فیلتر ها و کارتریج ها را قرار داده ایم. در برخی از مدلهای فیلتر های تصفیه آب کارتریج ها قابل شارژ هستند و نیاز به تعویض کامل فیلتر نمیباشد. در این بخش انواع مواد قابل شارژ فیلتر ها نیز قرار داده شده است. این مواد در دستگاه های خانگی، اداری، نیمه صنعتی و صنعتی کاربرد فراوان دارد.

مواد اولیه تولید و مونتاژ 20 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

 • انواع رزین ها

  انواع رزین ها

  رزین ها برای پایین آوردن سختی آب بسیار کاربردی هستند. از انواع رزین ها در صنعت تصفیه آب بسیار استفاده میشود. این محصولات در بسته بندی های مختلف و در وزن های مختلف عرضه میشوند.

 • انواع کربن ها

  انواع کربن ها

  کربن ها بسته به مورد استفاده و شکل استفاده در اشکال مختلفی تولید و بسته بندی میشوند. در این بخش انواع کربن های مورد استفاده از برندهای مختلف موجود میباشد و بسته به نیاز شما در حجم های مختلفی توزیع میشوند. این مواد از نوع مرغوب و درجه عالی  میباشند.

 • انواع پلی فسفات

  انواع پلی فسفات

  پلی فسفات یکی از مواد شیمیایی پر کاربرد در صنعت تصفیه آب است. این مواد که به صورت بلوره های شیشه ایی تولید میشوند، در انواع فیلتر های سختی گیر کاربرد دارد. به طور مثال استفاده از مواد پلی فسفات در تولید فیلتر های پکیج، ماشین ظرفشویی و لباسشویی کاربرد فراوان دارد.

 • پوسته های کارتریج

  پوسته های کارتریج خالی

  در این بخش انواع پوسته های خالی جهت پرنمودن با متود های مختلفی که مد نظر شماست قرار دارد. این پوسته ها در سایز های مختلف طراحی و تولید شده اند. شما میتوانید از این پوسته های خالی برای پر کردن موادی مانند رزین، پلی فسفات و یا دیگر مواد استفاده نمایید.

نمایش 1 - 20 از 20 آیتم
نمایش 1 - 20 از 20 آیتم

مواد اولیه تولید و مونتاژ

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi