* نماد اعتماد الکترونیک *

انواع اتصالات و قطعات و لوازم یدکی تصفیه آب

فیلتر های تصفیه آب از هر نوعی که باشند مانند دیگر ماشین ها و دستگاه ها نیاز به قطعات و لوازم یدکی دارند. این قطعات بر اساس نوع دستگاه تصفیه آب مورد استفاده متفاوت هستند. برخی از این فیلتر ها از نوع خانگی و برخی از نوع نیمه صنعتی و یا صنعتی هستند. در این بخش همه لوازم یدکی مورد نیاز تصفیه آب برای شما مهیا شده است.

اتصالات قطعات و لوازم یدکی 29 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

 • لوازم و قطعات

  لوازم و قطعات تصفیه آب

  انواع قطعات و اتصالات مورد نیاز سیستم های تصفیه آب در این بخش قرار دارد. این اتصالات در سایز های مختلف و در کیفیت های مختلف موجود میباشند.

 • انواع فیتینگ ها

  فیتینگ های تصفیه آب

  در این بخش انواع فیتینگ های اتصال به تصفیه آب قرار دارد. این فیتینگ ها در سایز های مختلف و مناسب برای انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اداری و نیمه صنعتی عرضه میشوند. شما میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

 • مخزن های تصفیه آب

  انواع مخزن های تصفیه آب

  مخازن در سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس نقش بسیار مهمی دارند. این مخازن که عموما از مخزن های تحت فشار هستند، آب را در خود ذخیره نموده و با فشار مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهند. ما در این بخش مخزن ها را بر اساس ظرفیت و کیفیت دست بندی نموده ایم.

 • انواع پمپ تصفیه آب

  پمپ های تصفیه آب

  در بیشتر سیستم های تصفیه آب از بوستر پمپ های مخصوص و ترانس های تغذیه کننده ویژه ایی استفاده میشود که باعث سرعت بخشیدن به پروسه تصفیه آب میشود. این پمپ ها توجه به نوع دستگاه های تصفیه آب متفاوت هستند. انتخاب پمپ مناسب میتواند کیفیت تصفیه و میزان رضایت شما از عملکرد دستگاه را بالا ببرد. ما در این بخش انواع پمپ های مناسب و استاندارد را قرار داده ایم تا شما بتوانید قطعه مورد نظر خود را پس از مقایسه خریداری نمایید.

 • شیرهای برداشت تصفیه آب

  انواع شیر های برداشت

  در سیستم های تصفیه آب برای برداشت آب از دستگاه، عموما از شیر های برداشت استفاده میشود. این شیرها در طرحها و کیفیت های مختلف طراحی و تولید میشوند. ما در این بخش انواع شیر های برداشت در طرحهای مختلف را قرار داده ایم. شما میتوانید مدل مورد نظر خود را انتخاب و پس از مقایسه خریداری نمایید.

 • پایه ها و استند ها

  پایه و استند تصفیه آب

  در سیستم های تصفیه آب از پایه ها و استند های مختلف استفاده میشود. این استند ها بسته به نوع دستگاه انتخاب میشوند. ما در این بخش انواع استند،  براکت و پایه دستگاه تصفیه آب را قرار داده ایم تا شما به راحتی آنچه را که نیاز دارید انتخاب و خرید نمایید.

 • تستر های سختی آب

  تستر های کنترل کیفیت آب

  برای کنترل کیفیت آب نیاز به ابزاری دقیق و قابل اتکا داریم. این دستگاه ها برا اساس آنچه که میخواهیم کنترل نماییم متفاوت هستند. ما در این بخش انواع مختلف تستر آب را قرار داده ایم و با توجه به اینکه چه چیزی را میخواهید تست نمایید، دستگاه مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایید.

 • هوزینگ های تصفیه آب

  هوزینگ های تصفیه آب

  در این بخش انواع هوزینگ های مخصوص دستگاه تصفیه آب قرار دارد. این هوزینگ ها بر اساس کیفیت و مدل دست بندی شده اند. ما در این بخش انواع هوزینگ های ممبران و هوزینگ های ده و بیست اینچی را برای شما قرار داده ایم.

 • ست های یو وی و متعلقات

  ست های یو وی و متعلقات

  سیستم های یو وی در سیستم های تصفیه آب به عنوان مکمل هایی مهم نقش آفرینی میکنند. در واقع عملکرد سیستم های یو وی در دستگاه های تصفیه آب و یا دیگر سیستم هایی که با آب آشامیدنی سرو کار دارند، حذف و پالایش انواع ویروس ها و انگل ها میباشد. البته ناگفته نماند استفاده از یو وی در کار های پژوهشی و آزمایشگاهی کاربرد های فراوانی دارد که متخصصان این امر از آن بهره میبرند. ما در این بخش انواع کیت های یو وی و متعلقات آن را قرار داده ایم و شما میتوانید با انتخاب و مقایسه محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

 • انواع آداپتور دستگاه تصفیه آب

  انواع آداپتور تصفیه آب

  در سیستم های تصفیه آب که دارای موتور های برقی هستند، از ترانسهای مخصوصی جهت تامین نیروی موتور استفاده میشود. این ترانسها با توجه به توان موتور ها متفاوت هستند. برخی از این ترانسها برای موتور های خانگی و برخی نیز برای موتور های نیمه صنعتی طراحی شده اند.

 • انواع بست و گیره نگهدارنده فیلتر

  گیره ها و بست های مخصوص تصفیه آب

  در سیستم های تصفیه آب و دیگر دستگاه هایی که با فیلتر های مخصوص تصفیه آب کار میکنند، برای اتصال فیلتر ها به یکدیگر و یا به بدنه از بست ها و گیره های مخصوصی استفاده میشود. این گیره ها و بست ها در سایز های مختلف طراحی و تولید شده اند. شما میتوانید در این بخش انواع گیره های مورد نیاز خود را ببینید و پس مقایسه خریداری نمایید.

نمایش 1 - 29 از 29 آیتم
نمایش 1 - 29 از 29 آیتم

اتصالات قطعات و لوازم یدکی

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi