* نماد اعتماد الکترونیک *

فیلتر های یدکی نیمه صنعتی

فیلتر های نیمه صنعتی در سایز های مختلف و با توانهای مختلف طراحی و تولید میشوند. این فیلتر ها در سایزهای جامیویی 20 اینچی و اسلیم 20 اینچی ساخته میشوند. فیلتر های نیمه صنعتی تصفیه آب توانایی تصفیه آب در حجم های بالا را دارند. توجه داشته باشید این فیلتر ها به عنوان فیلتر های یدکی تعویض می شوند و در سیستم های تصفیه آب مورد استفاده قرار میگیرند و کیفیت های متفاوتی دارند.

فیلتر های تصفیه آب نیمه صنعتی 16 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

 • فیلتر های پلی پروپیلن اسلیم

  فیلتر های پروپیلن یا الیافی اسلیم

  فیلتر های اسلیم که در اسزهای 20 و 40 اینچی تولید میشوند، دارای قطر 2.5 اینچ بوده و در سیستم های تصفیه آب ورودی ساختمان و تصفیه آب های نیمه صنعتی کاربرد فراوان دارند. این فیلتر ها با دقت های مختلفی تولید میشوند ماندد یک میکرون،پنج میکرون و ... .

  ما در این بخش انواع فیلتر های الیافی پ پ یا همان پلی پرو پیلن را قرار داده ایم تا محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 • فیلتر های گرانول کربن اسلیم

  فیلتر های گرانول کربن یا کربن پودری اسلیم

  فیلتر های گرانول کربن همان طوری که از نام آن پیداست از پودر کربن ساخته میشوند. این فیلتر ها میتوانند کلر و مواد آلی آب را حذف نموده، و آب را شفاف و درخشان نمایند. یکی از مزیت های استفاده از این فیلتر ها حذف طعم و بوی بد آب است. این فیلتر ها در قطر 2.5 اینچ و در ارتفاع های مختلفی تولید میشوند.

 • فیلتر های کربن بلاک اسلیم

  فیلتر های کربن بلاک اسلیم

  فیلتر های کربن بلاک از پودر کربن سفت شده ساخته شده اند. این فیلتر ها در سیستم های تصفیه آب کاربرد های فراوانی دارند. این فیلتر یکی از مهمترین فیلتر های تصفیه آب است و دارای خاصیت حذف کلر، بو و طعم بد آب است.

 • فیلتر های پلی پرو پیلن جامبو

  فیلتر پلی پرو پیلن جامبو

  فیلتر های جامبویی عموما دارای قطر 4.5 اینچی هستند و ما در این بخش انواع فیلتر های جامبو را برای شما قرار داده ایم. دقت بفرمایید که این فیلتر ها در سایز های مختلف و دقت های متفاوتی طراحی و تولید میشوند.

 • فیلتر های گرانول کربن جامبو

  فیلتر گرانول کربن یا GAC

  فیلتر های گرانول کربن یا همان کربن پودری که از پودر کربن فعال تولید میشوند، یکی از کاربردی ترین فیلتر های درون سیستم های تصفیه آب میباشند. این فیلتر ها در سایز جامبویی با قطر 4.5 اینچ طراحی و تولید میشوند. کیفیت این فیلتر ها بسته به مواد کربنی داخل آن سنجیده میشود.

 • فیلتر های کربن بلاک جامبو

  فیلتر های کربن بلاک جامبویی

  فیلتر های کربن بلاک جامبو از کربن مخصوص سفت شده در قطر 4.5 اینچ و در ارتفاع های مختلفی تولید میشوند. این فیلتر ها در سیستم های و هوزینگ های جامبویی 4.5 اینچی کاربرد فراوان دارند. فیلتر هایی که در این بخش معرفی میشوند از انواع با کیفیت فیلتر های موجود در بازار میباشند.

نمایش 1 - 16 از 16 آیتم
نمایش 1 - 16 از 16 آیتم

فیلتر های تصفیه آب نیمه صنعتی

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi