* نماد اعتماد الکترونیک *

فیلتر های لوازم خانگی

ما در منزل و یا در محل کار خود از انواع سیستم های خانگی مانند لباسشویی، ظرفشویی و یا پکیج و ساید بای ساید استفاده میکنیم. این دستگاه ها با توجه به اینکه به آب شهری متصل هستند نیاز به فیلتر های مخصوص خود هستند. در بخش فیلتر های لوازم خانگی ما انواع فیلتر های مخصوص سیستم های خانگی را قرار داده ایم. تصفیه آب مخصوص پکیج، ساید بای ساید، لباسشویی، ظرفشویی و یا دیگر دستگاه ها.

فیلتر های مخصوص لوازم خانگی 53 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

 • فیلتر های بیرونی ساید بای ساید

  فیلتر های بیرونی ساید بای ساید

  این فیلتر ها که در انواع کپسولی و هوزینگی ساخته میشوند، به صورت اینلاین در ورودی آب سیستم های ساید بای ساید نصب میشوند. این فیلترها میتوانند گل و لای و زنگار آب، و در برخی از مدلها مواد شیمیایی، کلر، بو و طعم بد را نیز حذف نمایند. این فیلتر ها در انواع مختلف و با خواص مختلفی موجود هستند.

 • فیلتر لباسشویی ظرفشویی پکیج

  فیلتر های لباسشویی ظرفشویی پکیج

  رسوبات آب میتواند تاثیرات منفی بسیاری بر روی انواع دستگاه های لباسشویی، ظرفشویی و یا حتی پکیج ها داشته باشد. فیلتر های مخصوص این دستگاه ها میتوانند تا حد بسیار زیادی از رسوب گرفتگی این سیستم ها جلوگیری نمایند. این فیلتر ها بسته به نوع دستگاه ها متفاوت هستند و باید بر اساس نوع دستگاه انتخاب شوند.

 • فیلتر های داخلی ساید بای ساید

  فیلتر های مخصوص ساید بای ساید

  در این بخش انواع فیلتر های مخصوص سیستم های ساید بای ساید قرار دارد. شما میتوانید فیلتر مناسب دستگاه خود را انتخاب نموده و پس از مقایسه قیمت جهت خرید آن اقدام نمایید.

 • فیلتر دوش حمام

  فیلتر دوش حمام

  فیلتر دوش حمام یکی از کاربردی ترین فیلتر ها در منازل میباشند. این فیلتر که در مسیر آب دوش حمام نصب میشود میتواند رسوبات، مواد معلق و مواد شیمیایی آب را حذف نموده و آبی سالم برای شستشو در اختیار شما قرار دهد. استفاده از این فیلتر باعث لطافت بیشتر پوست، مو و جلوگیری از سوزش چشم و خشکی پوست میشود.

نمایش 1 - 53 از 53 آیتم
نمایش 1 - 53 از 53 آیتم

فیلتر های مخصوص لوازم خانگی

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi