* نماد اعتماد الکترونیک *

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

تصفیه آب های نیمه صنعتی با توجه به قدرت و توان بالای تصفیه اصولا برای مکانهای پر مصرف استفاده میشوند مکانهایی مانند ادارات رستورانها شرکت ها و هتل ها و یا دیگر مکانها.این سیستم ها در برخی موارد بسیار شبه به سیستم های تصفیه آب خانگی عمل مینمایند ولی از نظر حجم تصفیه قدرت بالاتری دارند.تصفیه آب های نیمه صنعتی نیز مانند تصفیه آب های خانگی دارای شکل و اندازه های متفاوتی هستند.در این بخش انواع تصفیه آب نیمه صنعتی موجود میباشد که شما میتوانید با توجه به نیاز خود دستگاه مورد نظر را خریداری نمایید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 4 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

  • تصفیه آب نیمه صنعتی ده اینچی

    تصفیه آب نیمه صنعتی ده اینچی

    شرکت تولید کننده دستگاه های تصفیه آب برای مصارف نیمه صنعتی و برای مکانهایی که نیاز به دستگاه های قدرتمند تر دارند سیستم های نیمه صنعتی را طراحی و تولید نموده است. ما در این بخش انواع سیستم های تصفیه آب نیمه صنعتی با ارتفاع 10 اینچ و با توان های مختلف را معرفی و عرضه نموده ایم. توجه داشته باشید کلیه محصولات این گروه از نوع سیستم های 10 اینچی نیمه صنعتی میباشند و برای ادارات، آبدارخانه ها، کارگاه های کوچک و متوسط و دیگر مواردی که نظر شما را تامین بنماید مورد اسفاده قرار میگیرند.

  • تصفیه آب نیمه صنعتی بیست اینچی

    تصفیه آب نیمه صنعتی بیست اینچی

    ما در این بخش انواع سیستم های تصفیه آب نیمه صنعتی و تجاری بیست اینچی را قرار داده ایم. این دستگاه ها دارای هوزینگ های بیست اینچی هستند که برای استفاده در هتل ها، کارخانجات، کارگاهها و ... مناسب هستند. این دستگاه ها دارای توان بالا در تصفیه و پالایش آب هستند. شما میتوانید بر اساس نیاز و مصرف روزانه خود مدل مناسب را انتخاب نموده و خریداری نمایید.

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi