* نماد اعتماد الکترونیک *

فیلتر های یدکی تصفیه آب خانگی

فیلتر های تصفیه آب خانگی در مدلهای متفاوتی طراحی و ساخته میشوند. این فیلتر ها با توجه به نوع دستگاه مورد استفاده متفاوت بوده و دارای کیفیت های متفاوتی در ساخت میباشند. این فیلتر ها با توجه به نوع مواد به کار رفته و وزن آنها دارای قیمت های متفاوتی نیز هستند. فیلتر های مورد استفاده در حوزه سیستم های تصفیه آب خانگی بر اساس ظرفیت و مدت زمان کارکرد نیز دسته بندی میشوند.

فیلتر های یدکی تصفیه آب خانگی  64 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

 • پک فیلتر های کلاسیک

  پکیج فیلتر های کلاسیک تصفیه آب

  ما در این بخش پکیج انواع فیلتر های کلاسیک دستگاه های تصفیه آب را برای شما قرار داده ایم. شما میتوانید فیلتر ها را در بسته های چند تایی با توجه به نیاز دستگاه خود انتخاب و خریداری نمایید. این پکیج ها از سه عدد فیلتر ورودی دستگاه تا کلیه فیلتر ها را شامل میشود. قیمت ها بر اساس کیفیت فیلتر ها متغیر هستند.

 • پک فیلتر های کپسولی اینلاین

  پک فیلتر های کپسولی یا اینلاین

  ما در این بخش انواع فیلتر های اینلاین را با قیمت های متنوع از بهترین برند ها و شرکت ها قرار داده ایم. این فیلتر ها در پکیج هایی با تعداد مختلف قابل ارائه هستند. فیلتر های سری اینلاین برای اتصال به دستگاه تصفیه آب نیاز به فیتینگ های مخصوص دارند. اگر این فیتینگ ها را در اختیار دارید ابتدا از سالم بودن آنها اطمینان حاصل نمایید و سپس از آنها استفاده کنید، در غیر اینصورت از بخش اتصالات و فیتینگ ها اتصال مربوطه را خریداری و نصب نمایید.

 • فیلتر های پروپیلن 10 اینچی

  فیلتر های پلی پروپیلن کلاسیک ده اینچی

  این فیلتر ها از جنس PP و یا همان پلی پرو پیلن در سایز های ده اینچی میباشد. فیلتر های این بخش در واقع همان فیلتر های مورد مصرف در سیستم های تصفیه آب خانگی از نوع کلاسیک هستند. این فیلتر ها دارای کیفیت بالا و قیمت های مناسب میباشند. شما میتوانید بر اساس بودجه خود فیلتر مورد نظر خود را انتخاب نموده و خریداری نمایید. ما در این بخش از تولید کنندگان و واردکنندگان مختلف محصولات مختلفی را قرار داده ایم.

 • فیلتر های کربن بلاک 10 اینچی

  انواع فیلتر های کربن بلاک ده اینچی

  در سیستم های تصفیه آب از فیلتر های کربن بلاک شده نیز استفاده میشود. این فیلتر ها عموما در مرحله دوم و یا سوم دستگاه های تصفیه آب قابل استفاده هستند. جنس این فیلتر ها از کربن سفت شده که به وسیله غشا توری محدود شده است تولید میشود. این فیلتر ها بسته به کیفیت کربن به کار رفته و وزن مخصوص آنها دارای قیمت های مختلف هستند. ما در این بخش انواع فیلتر های کربن بلاک ده اینچی را از شرکت های مختلف و برند های مختلف قرار داده ایم که شما میتوانید با توجه به نیاز خود محصول مورد نظر را خریداری نمایید.

 • فیلتر های گرانول کربن ده اینچی

  انواع فیلتر های گرانول کربن ده اینچی ( پودری )

  این فیلترها در سیستم های تصفیه آب در مرحله دوم و یا سوم دستگاه قرار میگیرند. وظیفه آنها حذف کدورت آب، حذف کلر، بو و طعم بد آب است. این فیلترها در کیفیت های مختلفی تولید میشوند. هرچه کربن به کار رفته در فیلتر از نظر خلوص طبیعی تر باشد و درصد بیشتری از حجم داخل فیلتر را به خود اختصاص داده باشد، کیفیت بهتری در تصفیه آب خواهید داشت.

 • فیلتر های پست کربن

  فیلتر های پست کربن-کربن فعال

  فیلتر های پست کربن جزء لاینفک سیستم های تصفیه آب هستند. این کپسول ها که حاوی کربن پودری فعال میباشند به عنوان یک فیلتر احیا کننده و بهبود دهنده طعم و مزه آب استفاده میشوند. فیلتر های پست کربن نیز مانند دیگر فیلتر ها بسته به نوع مواد به کار رفته در آن، وزن و کیفیت مواد اولیه از نظر قیمت و زمان کارکرد با یکدیگر متفاوت میباشند. این فیلتر ها در سیستم های تصفیه آب اصولا بعد از ممبران نصب میشوند و شما میتوانید از این فیلتر ها به صورت جداگانه برای حذف کلر و مزه بد آب استفاده نمایید.

 • فیلتر های مینرال - معدنی کننده

  فیلتر های مینرال

  فیلتر های مینرال فیلتر هایی هستند که میتوانند املاح آب را تنظیم نمایند. املاحی مانند کلسیم، منیزیم، سدیم، پتاسیم و دیگر املاح مورد نیاز بدن. بهترین این فیلتر ها را در این مجموعه از تولید کنندگان مختلف جهان برای شما قرار داده ایم تا شما بتوانید با مقایسه محصولات مورد نیاز خود را تهیه و خریداری نمایید.

 • فیلتر های قلیایی - آلکالاین

  فیلتر های قلیایی کننده آب

  در برخی سیستم های تصفیه آب از فیلتر های قلیایی کننده نیز استفاده میشود. البته استفاده از فیلتر های قلیایی فقط در دستگاه های تصفیه آب مرسوم نیست، بلکه از این فیلتر ها میتوانید در تمامی دستگاه هایی که با آب سروکار دارند استفاده نمایید به شرط آنکه نیاز به قلیایی کننده و یا تنظیم PH آب داشته باشید. این فیلتر ها میتوانند PH آب را در حدود تعریف شده خود که عموما نیم تا دو درجه میباشد تنظیم نمایند.

 • فیلتر های پروپیلین اینلاین 12 اینچی

  فیلتر های پروپیلن اینلاین

  فیلتر های PP یا پرو پیلن در طرحهای کپسولی نیز تولید میشوند و به فیلتر های اینلاین معروف هستند. این فیلتر ها در سایز های مختلف و با دقت های مختلف طراحی و تولید میشوند. اصولا این فیلتر ها به وسیله اتصالاتی که در ورودی و خروجی آنها متصل میگردد به سیستم های مصرف کننده متصل میشوند. نصب این فیلتر ها بسیار آسان است و کاربرد های فراوانی در صنعت آب دارند.

 • فیلتر های کربنی اینلاین 12 اینچی

  فیلتر کربنی کپسولی

  فیلتر های کربنی در شکل ها و تیپ های مختلفی طراحی و تولید میشوند. ما در این بخش انواع فیلتر های اینلاین از نوع کربنی را برای شما قرار داده ایم. این فیلتر ها به وسیله فیتینگ های مخصوص به سیستم های آب متصل میشوند و میتوانند ظرفیت های مختلفی را تصفیه و پالایش نمایند. فیلتر های کربنی کار حذف رنگ بد، بوی بد و کلر را در سیستم های تصفیه آب به عهده دارند.

 • فیلتر های اینفرارد - اکسیژن ساز

  فیلتر اینفرارد

  فیلتر های اینفرارد در سیستم های تصفیه آب و یا کلیه دستگاه هایی که در زمینه تولید آب خوراکی فعال هستند به عنوان یک مکمل عالی و مفید به شمار می آیند. کپسول های اینفرارد با ایجاد شکست مولکولی در مولکولهای آب آشامیدنی، قابلیت جذب شدن این مولکولها را برای بدن راحت تر مینمایند. استفاده از این فیلتر برای تمام گروه ها سنی و برای همه اشخاص بسیار مفید است زیرا باعث اکسیژن رسانی بهتر به بدن، رشد و سوخت و ساز مناسب بدن میشود.

 • ممبران های تصفیه آب خانگی و اداری

  ممبران های تصفیه آب خانگی

  ممبران به عنوان یک قطعه بسیار مهم در سیستم های تصفیه آب خانگی نقش بسیار مهمی در کیفیت تصفیه آب دارد. ممبران ها بر اساس میزان خروجی آب در شبانه روز دسته بندی میشوند. فیلتر های ممبران از مواد خاصی تولید میشوند. دارای فشردگی های متفاوتی هستند که همین امر در کیفیت تصفیه، عمر و ماندگاری آنها بسیار تاثیر گذار است. ما در این بخش انواع فیلتر های ممبران را با کیفیت های مختلف برای شما قرار داده ایم تا آنچه را که مورد نیاز شماست فراهم کرده باشیم.

در هر صفحه
نمایش 1 - 60 از 64 آیتم
نمایش 1 - 60 از 64 آیتم

فیلتر های یدکی تصفیه آب خانگی

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi