* نماد اعتماد الکترونیک *

دستگاه های تصفیه آب خانگی

در این بخش انواع سیستم های تصفیه آب خانگی از برند های مختلف موجود میباشد. سیستم های تصفیه آب بر اساس برند ها، توانایی ها و امکانات دسته بندی شده اند. دستگاه های تصفیه آب دارای طراحی ها و مدلهای مختلف میباشند. دستگاه های تصفیه آب خانگی قرار گرفته شده در این بخش متناسب با انواع سلیقه ها و مکانها مورد استفاده قرار میگیرند. اگر به دنبال دستگاهی هماهنگ با فضای مورد نظر خود هستید، حتما آن را در این بخش خواهید یافت.

دستگاه تصفیه آب خانگی 61 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

 • تصفیه آب خانگی پیور پرو - اکونومی

  تصفیه آب خانگی پیور پرو

  -------

  ما در این بخش انواع سیستم های تصفیه آب خانگی پیور پرو را که در ایران موجود است برای شما قرار داده ایم. شما میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و پس از مقایسه خریداری نمایید. این محصولات در تیپ های پایه دار با تعداد مراح مختلف طراحی و تولید شده اند. این محصولات دارای ضمانت نامه رسمی فیلتر ایران هستند و برای کلیه متقاضیان سراسر کشور نیز ارسال میشوند. در ساخت این دستگاه ها از براکت های مقاوم جهت نصب قطعات و موتور استفاده شده است و شما میتوانید این دستگاهها را به دیواره و یا کابینت آشپزخانه خود متصل نمایید.این گروه از محصولات جزء دستگاه های تصفیه آب خانگی زیر سینکی به حساب می آیند.

 • تصفیه آب خانگی پیور پرو - سری جی

  دستگاه تصفیه آب خانگی سری جی پیور پرو

  ما در این بخش انواع دستگاه تصفیه آب خانگی سری جی پیور پرو را با ذکر کلیه مشخصات آنها قرار داده ایم. در سیستم های سری جی پیور پرو از شاسی های پایه دار استفاده شده است. این دستگاه ها همگی دارای ضمانت نامه رسمی فیلتر ایران هستند و شما میتوانید از هر کجای ایران این محصولات را خریداری و در محل مورد نظر خود دریافت نمایید. در مدلهای سری جی از فیلتر های متنوع با کاربردهای مختلف اسفاده شده است. این تیپ از دستگاه تصفیه آب جزء دستگاه تصفیه آب خانگی پایه دار محسوب میشود.

 • دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کی

  دستگاه تصفیه آب سی سی کی تایوان

  انواع دستگاه تصفیه آب زیر سینکی سی سی کی در مدلهای متنوع و با کیفیت عالی از برند معتبر سی سی کی تایوان با ضمانت نامه فیلتر ایران ارائه میشنود.این دستگاه ها در تیپ های مختلف و برای منازل و ادارات قابل استفاده است.دستگاه های تصفیه آب  CCK ساخت کشور تایوان هستند و از کیفیت بالایی برخوردار میباشند.این دستگاه های تصفیه آب در مدلهای پنج تا هفت مرحله طراحی و تولید میشوند.

 • دستگاه تصفیه آب لایف واتر

  دستگاه تصفیه آب لایف واتر

  تصفیه آب لایف واتر یکی از بهترین مدلهای سیستم های تصفیه آب است. این دستگاه در مدلهای کابینتی، ایستاده و اکونومی سیستم هایی را طراحی و تولید نموده است. دستگاه های لایف واتر در مدلهای پنج مرحله، شش مرحله و هفت مرحله تولید میشوند. این دستگاه های تصفیه آب هم به صورت ایستاده قابل نصب هستند و هم میتوان از آنها به صورت کابینتی استفاده نمود.

 • دستگاه تصفیه آب های سری کامپکت

  دستگاه تصفیه آب کامپکت

  دستگاه تصفیه آب کامپکت از انواع جدید دستگاه های تصفیه آب میباشد که در منازل و ادارات از آنها استفاده میشود. این سیستم ها به دلیل حجم کم و کارایی بالایی که دارند مورد استقبال زیادی قرار گرفته شده اند. این سیستم های تصفیه همانند دیگر دستگاه های تصفیه آب خانگی پروسه تصفیه را به صورت کامل انجام میدهند و آب را از آلودگی های فیزیکی و شیمیایی پاکسازی مینمایند. این مدل از دستگاه تصفیه آب خانگی به دلیل فشردگی بیشتر حجم کمی از فضای کابینت آشپزخانه شما را اشغال میکند و فضای بیشتری را در اختیار شما قرار میدهد.

 • دستگاه تصفیه آب فیزیکی

  دستگاه تصفیه آب فیزیکی

  دستگاه تصفیه آب فیزیکی نوع دیگری از دستگاه های تصفیه آب میباشد که میتواند آب را از نظر فیزیکی یعنی از مواد معلق مانند شن، ماشه، گل و لای تصفیه نماید. این دستگاه های تصفیه آب میتواند در مدلهایی موادی مانند کلر آب بو و طعم آب را نیز تصفیه نماید. دستگاه های تصفیه آب فیزیکی میتوانند علاوه بر داشتن این امکانات، امکان تنظیم املاح و یا تنظیم PH آب رانیز داشته باشد.اما نکته بسیار مهم این است که این دستگاه ها نمیتوانند مواد محلول و مواد شیمیایی آب مانند نیتریت و نیترات را حذف نمایند.

 • دستگاه تصفیه آب آکواریم

  دستگاه تصفیه آب آکواریم

  دستگاه تصفیه آب آکواریم سیستم هایی ارتقا یافته برای تصفیه آب آکواریم ها هستند که با توجه به نیاز مشتریان و کیفیت آب، قابل سفارشی سازی میباشند. این دستگاه ها میتوانند آب را برای آکواریم های پرورش و نگهداری ماهی های زینتی و قیمتی تصفیه نمایند. میزان نیاز شما به آب تصفیه شده و حجم آن در انتخاب این دستگاه ها بسیار مهم و اساسی میباشد. این مدل از دستگاه های تصفیه آب آکواریم میتوانند آب را با خلوص کامل و نزدیک به صفر در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

 • ایونایزرها تنظیم PH و ORP

  دستگاه ایونایزر

  سیستم های ایونایزر دستگاه هایی هستند که میتوانند PH آب را به میزان دلخواه مصرف کنندگان تنظیم نمایند. استفاده از دستگاه های ایونایزر امروزه بسیار متداول شده است. آب قلیایی که باعث پاکسازی بدن میشود میتواند حالت اسیدی سیستم گوارش و بدن را کاملا از بین ببرد. استفاده از سیستم های قلیایی برای افراد مبتلا به قند، ناراحتی های گوارشی و بسیاری از ناراحتی های دیگر توصیه میشود. امروزه به دلیل ایجاد بیماری های مختلف که در اثر اسیدی شدن بدن برای انسان پیش می آید، استفاده از دستگاه های ایونایزر متداول شده است.

در هر صفحه
نمایش 1 - 60 از 61 آیتم
نمایش 1 - 60 از 61 آیتم

دستگاه تصفیه آب خانگی

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi