* نماد اعتماد الکترونیک *

فیلتر های ورودی ساختمان

فیلتر های ورودی ساختمان بر اساس نیاز مصرف کنندگان از نظر نوع تصفیه، حجم، اندازه و تعداد مراحل دسته بندی میشوند.این فیلتر ها عموما به صورت خطی بر سر راه آب ورودی ساختمان و یا مخازن بسته میشوند و میتوانند آب را از نظر فیزیکی تصفیه نمایند.

پیش تصفیه ورودی ساختمان 35 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

 • هوزینگ جامبو ( تکی )

  هوزینگ های جامبو و نیم جامبو

  در این بخش انواع هوزینگ های جامبو و نیم جامبو از شرکت‌های مختلف و با کیفیت های متنوع موجود می باشد. این هوزینگ ها در ورودی آب ساختمان ها، مخازن و یا دیگر موارد مشابه کاربرد فراوانی دارند. هوزینگ های جامبو و نیم جامبو اصولاً در سایزهای 10 اینچ ارتفاع و یا 20 اینچ ارتفاع تولید می شوند. قطر این هوزینگ ها چهار و نیم اینچ می باشد. از این هوزینگ ها میتوان به صورت تکی یا چندتایی استفاده نمود. برای استفاده از این هوزینگ ها شما می توانید فیلترهای مناسب آن را در داخل محفظه قرار داده و آب را با فشار مناسب در آن جریان دهید. 

 • هوزینگ جامبو ( چند مرحله )

  جامبو های چند مرحله ای

  جامبو های چند مرحله ای در واقع از قرار دادن چند جامبو به صورت سری در کنار یکدیگر ساخته شده است. این جانبو ها می‌توانند در زمان تصفیه از فیلتر های متنوعی استفاده کنند. در جامبو های چند مرحله ای شما می توانید به صورت همزمان از فیلترهای مخصوص تصفیه آب مانند فیلتر شنی، فیلتر رزینی، فیلتر کربنی و یا فیلتر پروپیلن بهره مند شوید. می توان از جامبو های چند مرحله ای برای تصفیه آب استخر ها، ورودی ساختمان و یا تصفیه آب مخازن و  موارد مشابه بهره برد. 

 • هوزینگ اسلیم ( تکی )

  هوزینگ های اسلیم


    از هوزینگ اسلیم مانند هوزینگ های جامبو می‌توان به عنوان پیش تصفیه هایی برای ورودی ساختمان، مخازن و موارد مشابه دیگر استفاده نمود. تفاوت هوزینگ های اسلیم با هوزینگ های دیگر در سایز آنها می باشد. قطر های هوزینگ های اسلیم برای فیلتر های دو و نیم اینچی با ارتفاع 10 اینچ مناسب می باشد. از این هوزینگ ها برای تولید و مونتاژ دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی نیز استفاده می شود. 

 • هوزینگ اسلیم ( چند مرحله )

  هوزینگ های اسلیم چند مرحله


  هوزینگ های اسلیم چند مرحله به عنوان پیش تصفیه های ورودی آب ساختمان مخازن و دیگر موارد مشابه کاربرد فراوان دارند. این هوزینگ ها دارای چند مرحله می باشند که به صورت سری در کنار هم قرار گرفته اند. یکی از مزیت های مهم این هوزینگ ها استفاده همزمان از چندین نوع فیلتر جهت تصفیه آب می باشد. این هوزینگ ها در مدل های پایه دار و بدون پایه طراحی و ساخته می شوند. 

نمایش 1 - 35 از 35 آیتم
نمایش 1 - 35 از 35 آیتم

پیش تصفیه ورودی ساختمان

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi