فیلتر ها و مواد مصرفی دستگاه تصفیه آب

فیلتر های دستگاه های تصفیه آب برا اساس مدل و تعداد راحل با یکدیگر متفاوت هستند.شما میتوانید در این بخش برای همه مدل دستگاه تصفیه آب فیلتر مناسب را تهیه نمایید.فیلتر های ارائه شده در این بخش دارای کیفیت ها و درجه بندی های متفاوتی هستند.لطفا قبل از خرید در بخش توضیحات انتخاب ردجه کیفی محصول را کنترل نمایید.فیلتر ها در این بخش به فیلتر های تکی و پکیج های دسته بندی شده است.

021-44289506-8

انواع فیلترها یدکی تصفیه آب خانگی و اداری 

زیرشاخه‌ها

 • انواع فیلتر های یدکی پیور پرو

  انواع فیلتر های دستگاه های تصفیه آب پیور پرو

  در این بخش انواع فیلتر های دستگاه های تصفیه آب پسور پرو قرار دارد.شما میتوانید با توجه به مدل دستگاه خود طرح مورد نظر را انتخاب نمایید و خریداری کنید.این فیلتر ها با ضمانت نامه فیلتر ایران ارائه میشوند و از نظر کیفیت در بالترین سطح ممکن وپقرار دارند.

 • فیلتر های یدکی سری کلاسیک (تکی)

  فیلتر های یدکی سری نرمال یا اکونومی

  این سری از فیلتر ها برای بیشتر سیستم های تصفیه آب کاربرد دارد و بیشترین تقاضا را در میان فیلتر ها به خود اختصاص داده است.در این یخش شما میتوانید این فیلتر ها را به صورت تکی و به میل خودتان خرید نمایید.

 • فیلتر های یدکی سری کلاسیک (پکیج ها)

  انواع پکیح های فیلتر های دستگاه تصفیه آب خانگی

  در این بخش فیلتر های تعویضی دستگاه های تصفیه آب خانگی به صورت پکیج تعریف شده اند تا شما برای خرید محصول مورد نظر خود وقت کمتری را صرف نمایید و به راحتی خرید نمایید.

  021-44289506-8

 • فیلتر های یدکی سری کپسولی ( تکی )

  انواع فیلتر های کپسولی یا اینلاین دستگاه تصفیه آب

  برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی از فیلتر خای کپسولی یا اینلاین بهره میبرند.این فیلتر ها در مدلها و شکلهای مختلفی ارائه میشوند.فیلتر های کپسولی اصولا از فیلتر ها نرمال کمی گرانتر هستند و در برخی از دستگاه استفاده میشوند.در این بخش شما میتوانید انواع این فیلتر ها را به صورت تکی انتخاب کنید و خریداری نمایید.

 • فیلتر های یدکی سری کپسولی (پکیج ها)

  انواع فیلتر های کپسولی در پکیج های مختلف

  فیلتر های اینلاین یا کپسولی در کیفیت های مختلف در پکیج های متنوع در این بخش ارائه شده است.شما میتوانید متناسب با نیاز خود بسته یا پکیج مورد نظر خود را خریداری و درب منزل خود تحویل بگیرید.

  021-44289506-8

 • فیلتر های یدکی مدلهای خاص

  فیلتر های تصفیه آب های خاص

  در این بخش شما میتوانید فیلتر های دستگاه های تصفیه آب مدلهای خاص را نیز خریداری نمایید.در برخی از مدلهای تصفیه آب از مدلهاییی خاص از فیلتر ها استفاده شده است که در دیگر دستگاه ها کاربرد ندارد.ما در این بخش در تلاشیم تا تمام نیاز شما به انواع فیلتر ها را پاسخگو باشیم

نمایش 1 - 47 از 47 آیتم
نمایش 1 - 47 از 47 آیتم

انواع فیلترها یدکی تصفیه آب خانگی و اداری

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi