تصفیه آب خانگی آکواوین مدل HY-8035

HY-8035

جدید

افزودن به لیست دلخواه

تصفیه آب خانگی آکواوین مدل HY-8035

موجود در مدل های 6 ، 7 و 8 فیلتر
ساخت Aquawin تایوان (تحت لیسانس آمریکا)
فیلتراسیون به روش اسمز معکوس RO
ظرفیت تولید 200 لیتر آب تصفیه شده در شبانه روز
دارای مخزن ذخیره آنتی باکتریال
دارای پایه نگهدارنده
دارای نمایشگر LED روشن بودن پمپ و پر بودن مخزن
ابعاد دستگاه : ارتفاع 39 X عرض 21 X طول 34 cm
دارای تاییدیه های NSF ، CE  ، FDA ، WQA

  • مشتریان وفادار با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید
  • سوالی دارید ؟

    در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، telegram.me/myfilter

  • راهنمای خرید آنلاین راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
  • خرید الکترونیک

    با خرید آنلاین از فیلتر ایران حداقل بیش از 30 درصد ارزانتر از بازار خرید کنید

دستگاه تصفیه آب خانگی آکواوین مدل HY-8035، یکی از کاملترین دستگاه های تصفیه آب زیرسینکی به روش اسمز معکوس  (RO) موجود در بازار می باشد .این دستگاه دارای طراحی فوق العاده چشمگیر و سایز بسیار کوچک می باشد که به دلیل قرار گرفتن تمام اجزای دستگاه درون یک باکس ، این دستگاه برای افرادی که مشکل فضا دارند بسیار مناسب باشد. این دستگاه دارای بیشترین دقت در میان دستگاه های تصفیه آب هم رده خود می باشد.

فناوری اسمز معکوس (RO)  به کار رفته در دستگاه تصفیه آب آکواوین مدل HY-8035 قادر به حذف بیش از 99 درصد  ناخالصی های موجود در آب با دقت 0/0001 میکرون می باشد ، که این ناخالصی ها شامل : ذرات معلق (گل و لای ، شن و ماسه ، زنگ آهن و .. ) ، ترکیبات مضر (نیترات ، سرب ، آرسنیک  و سایر فلزات سنگین ) و گازهای شیمیایی (مانند کلر ) می باشد.

علاوه بر مطالب ذکر شده دستگاه تصفیه آب آکواوین مدل HY-8035 با بهره گیری  از فیلتر مینرال (مواد معدنی) در مرحله ششم تصفیه ، تمام مواد معدنی مورد نیاز بدن را که ممکن است در مراحل یک تا پنج تصفیه از آب حذف شده باشند را دوباره به آب باز می گرداند و همچنین با استفاده از فیلتر قلیایی (PH) در مرحله هفتم تصفیه ، آب را از حالت اسیدی به قلیایی تبدیل می کند (با افزایش PH آب) تا جذب آب برای بدن آسانتر باشد.علاوه بر فیلترهای شش و هفت ،  لامپ UV در مرحله هشتم تصفیه قرار دارد که قادر به حذف تمام آلودگی های میکروبی ، ویروس ها و باکتری های موجود در آب می باشد.

این دستگاه ظرفیت تولید 200 لیتر آب تصفیه شده در 24 ساعت را دارا می باشد .

تمامی دستگاه های تصفیه آب Aquawin دارای  تائیدیه های NSF  ،CE   ، FDA  ، WQA ساخت کشور تایوان (تحت لیسانس امریکا) می باشند و همچنین دستگاه تصفیه آب آکواوین تنها دستگاهی  می باشد که با بهره گیری از تکنولوژی نانو سیلور قادر به حدف میکروب ها و انگلهای بیماری زا و حدود ۶۵۰ نوع باکتری مختلف می باشد.

محصولات مرتبط