بازدید کننده محترم : برای استفاده از کلیه امکانات سایت و خرید و یا مشاهده قیمت ها حتما  ثبت نام  نمایید

کپسول مینرال PUREPRO

کپسول مینرال

جدید

فیلتر مینرال معدنی کننده آب

فیلتر مینرال قابل استفاده در مرحله ششم یا هفتم سیستم ای تصفیه آب جهت غنی سازی آب با املاح مورد نیاز بدن مانند منیزیم،سدیم،پتاسیم،و ...
از قابلیت های مهم این کپسول میتوان به تنظیم املاح معدنی آب اشاره نمود.در نوع ارگانیک این فیلتر ها از سنگهای معدنی استفاده شده است که آب پس از عبور از آن از لحاظ املاحی چون منیزیم،سدسم،پتاسیم و ... پایش و کنترل شده و در صورت نیاز غنی سازی طبیعی انجام میشود.از استفاده از نمونه های متفرقه جدا خودداری نمایید. این کارتریج دارای ظرفیت 1500 گالنی یا یک سال استفاده میباشد.

  • مشتریان وفادار با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید
  • سوالی دارید ؟

    در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، telegram.me/myfilter

  • راهنمای خرید آنلاین راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
  • خرید الکترونیک

    با خرید آنلاین از فیلتر ایران حداقل بیش از 30 درصد ارزانتر از بازار خرید کنید

در سیستم های تصفیه آب اصولا از کارتریج های احیا کننده آب نیز استفده میشود .در کنار این کارتریج ها نیز از کپسولهای غنی سازی آب آشامیدنی نیز استفاده میشود.بدن انسان به صورت نرمال در نیاز به میزان مشخصی از املاح مانند منیزیمفسدیم،پتاسیم،روی،و دریگر عناصر و املاح نیاز دارد.شما میتوانید با استفاده از این کپسول در سیستم های تصفیه آب منازل خود املاح آب را تنظیم کنید و استفاده نمایید.این کپسول اصولا در مرحله ششم و یا هفتم دستگاه های تصفیه آب نصب میشود و دارای ظرفیت استاندارد کارکرد 1500 گالنی یا یک ساله میباشد.در صورت پایان یافتن هر کدام از ظرفیت های(حجمی یا زمانی) توصیه میشود نسبت به تعویض آن اقدام نماییدیا از کیفیت بالای آب تصفیه شده برخوردار باشید.در داخل این کپسولها از سنگهای معدنی طبیعی پر شده است و آب تصفیه شده بعد از عبور از آن املاح و مواد معدنی سنگها را به خود جذب نموده و غنی سازی میشود.ایم کپسولها در انواع مختلف و با کیفیت هلی مختلفی در بازار به فروش میرسند.حجم و نوع سنگهای به کار رفته در این فیلتر بسیار مهم است .

کپسول مینرال ( تنظیم املاح آب )
نصب رایگان
سایز اتصالات1/4 اینچ
موارد مصرففقط آب سرد
جنس محصولپلاستیک مخصوص فود گرید
نوع اتصالاتجاکویی (پیچی)
حداکثر فشار قابل تحمل125PSI
حداکثر دمای قابل تحملآب سرد شهری
نوع گارانتیفیلتر ایران
کشور تولید کنندهتایوان

محصولات مرتبط